Basında Biz – Gergedan Yapım ve Organizasyon
Sabah Gazetesi – Yeni Oyunlarla Hareketli Bir Sezon Başlıyor
11.21.2017

Sabah Gazetesi – Ye...

Tiyatro dünyasında hareketlilik başladı. Geçtiğimiz yılın en çok izlenen komedi oyunu ‘Yetersiz Bakiye’, yoluna bu yıl da devam edecek. Hande Subaşı ve Hakan Yılmaz’ın rol aldığı, Gergedan Yapım imzalı oyun, kredi kart..

Ogün Haber
11.21.2017

Ogün Haber

İstanbul’un en modern sahnelerinden MOİ Sahne, Dünya Tiyatro Günü’nde Hakan Yılmaz, Hande Subaşı, Eylül Öztürk ve Turgut Tunçalp’in rol aldığı Yetersiz Bakiye oyununu seyirciyle buluşturdu. Haber: Sultan Gedik – Oyun, 1 sezonda..

Sabah Gazetesi
11.21.2017

Sabah Gazetesi

‘Yetersiz Bakiye’ adlı oyunda kredi kartı borçlarını ödeyemeyen bir çifti canlandıran Hakan Yılmaz ile Hande Subaşı: Tiyatrodan para kazanılır ama dizilerdeki kadar değil. Oyunda da söylüyoruz; önemli olan kazandığın kadar ..

Vatan Gazetesi
11.21.2017

Vatan Gazetesi

Gişe ya da turne tiyatrosu olarak tanımlanan, bol kahkahalık oyunlardan pek hoşlanmam. Çünkü sahnede oyuncular kaşını kaldırsa kahkaha patlar, dudağını bükse alkış kopar. Herkes güler ama ben neye güldüklerini anlayamam. Zira ortada g..

11.21.2017

Milliyet Gazetesi

Manisa Büyükşehir Belediyesi, aylık kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında “Yetersiz Bakiye” adlı tiyatro Oyunu, Gönülden Gönüle Derneği yararına sahne aldı. Manisalıların yoğun ilgi gösterdiği oyunu, Manisa Büyükşehir Belediye..

11.21.2017

TV8 Kanalı

TV8 Kanalının, Başrollerini Hakan Yılmaz ve Hande Subaşı’nın oynadığı Gergedan Yapım ve Organizasyon’un prodüksiyonunu yaptığı Yetersiz Bakiye oyunu için yapmış olduğu röportaj. Haberi kendi sitesinden incelemek için buray..

03.13.2017

Hürriyet Gazetesi

KOCAELİ FUARI GÜNEŞ SAHNESİ’NDE ÇOCUKLAR İÇİN HER HAFTA DÜZENLENEN GÖSTERİNİN BU HAFTAKİ KONUSU “CANIM KARDEŞİM” ETKİNLİĞİ ÇOCUKLARLA BULUŞTU. Kocaeli Fuarı Güneş Sahnesi’nde çocuklar için her hafta düzenlene..