Basında Biz – Gergedan Yapım ve Organizasyon
Yetersiz Bakiye Kırdı Geçirdi
12.16.2019

Yetersiz Bakiye Kırdı G...

Ünlü dizi ve film oyuncusu Hakan Yılmaz’ın da yer aldığı Yetersiz Bakiye adlı tiyatro oyunu Biga Atatürk Kültür Merkezi’nde sahneye çıktı. Bigalalıların yoğun ilgi gösterdiği oyunda kısa sürede tüm salon dolarken; çok sa..

Habertürk – Ölün Bizi Ayırana Dek – Röportaj – 3 Aralık 2017
12.16.2019

Habertürk – Ölün...

Başrolunu paylastıkları “Yalancı Romantik”ten dokuz yıl Sonra “Ölü’n Bizi Ayırana Dek” adlı oyunla yeniden bir araya gelen Ebru Cündübeyoğlu ve Hakan Yılmaz, “Aynı zihniyette iki insan bir araya gelirse il..

Sabah Gazetesi – Yeni Oyunlarla Hareketli Bir Sezon Başlıyor
12.16.2019

Sabah Gazetesi – Ye...

Tiyatro dünyasında hareketlilik başladı. Geçtiğimiz yılın en çok izlenen komedi oyunu ‘Yetersiz Bakiye’, yoluna bu yıl da devam edecek. Hande Subaşı ve Hakan Yılmaz’ın rol aldığı, Gergedan Yapım imzalı oyun, kredi kart..

Ogün Haber
12.16.2019

Ogün Haber

İstanbul’un en modern sahnelerinden MOİ Sahne, Dünya Tiyatro Günü’nde Hakan Yılmaz, Hande Subaşı, Eylül Öztürk ve Turgut Tunçalp’in rol aldığı Yetersiz Bakiye oyununu seyirciyle buluşturdu. Haber: Sultan Gedik – Oyun, 1 sezonda..

Sabah Gazetesi
12.16.2019

Sabah Gazetesi

‘Yetersiz Bakiye’ adlı oyunda kredi kartı borçlarını ödeyemeyen bir çifti canlandıran Hakan Yılmaz ile Hande Subaşı: Tiyatrodan para kazanılır ama dizilerdeki kadar değil. Oyunda da söylüyoruz; önemli olan kazandığın kadar ..

Vatan Gazetesi
12.16.2019

Vatan Gazetesi

Gişe ya da turne tiyatrosu olarak tanımlanan, bol kahkahalık oyunlardan pek hoşlanmam. Çünkü sahnede oyuncular kaşını kaldırsa kahkaha patlar, dudağını bükse alkış kopar. Herkes güler ama ben neye güldüklerini anlayamam. Zira ortada g..

12.16.2019

Milliyet Gazetesi

Manisa Büyükşehir Belediyesi, aylık kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında “Yetersiz Bakiye” adlı tiyatro Oyunu, Gönülden Gönüle Derneği yararına sahne aldı. Manisalıların yoğun ilgi gösterdiği oyunu, Manisa Büyükşehir Belediye..